Menu
Your Cart

Değişim ve İade

termoteks.net'ten satın aldığını ürünleri 30 gün içerisinde iade formunu doldurmak şartı ile iade edebilirsiniz. Ürün iadeleri yalnızca Aras Kargo ile yapılabilmektedir. Satın aldığınız ürünü iade ederken ürüne ait ambalaj, yanında verilen hediye, fatura / sipariş formu ile iade etmeniz gerekmektedir. Bu sebeple ürün size ulaştıktan sonra faturasını veya paketini saklayınız. İade formunu doldurmadan gönderdiğiniz ürünler kabul edilmemektedir. İade ile ilgili detaylar aşağıda açıklanmıştır.

Beğenmediğiniz Ürünlerin İadesi
Satın aldığınız ürünü beğenmemeniz durumunda ürün size ulaşmasından itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Beğenmediğiniz ürünü farklı bir ürünle değiştirmek isterseniz iade formundaki açıklama alanına bunu belirtmeniz gerekmektedir.

Para İadesi
Para iade işleminiz, iade talebinizin geçerli olması sonucunda, iade ettiğiniz ürünlerin bize ulaşmasından itibaren 3 iş günü içerisinde yapılır. İade edilecek tutarın hesabınıza geçmesi, siparişinizi oluştururken kullandığınız ödeme şekline göre farklılık göstermektedir.

EFT/Havale ile ödenen siparişlerde
Ödemenizi EFT/Havale yolu ile yapmanız durumunda para iadesi, iade formunun açıklama alanına yazacağınız IBAN numarasına yapılmaktadır. Banka bilgilerinizi [email protected] adresine de gönderebilirsiniz.

İade
İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 7 iş günüdür.

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.

İadeniz, "Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 13’deki "Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki "Cayma Hakkı

Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır.

İade etmek istediğiniz ürünler "Mesafeli satış sözleşmesi" şartlarına uygun ise para iadeniz sitemizden alışveriş yaparken kullandığımız kredi kartınıza 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Kapıda Ödeme siparişlerinde
Kapıda ödeme seçeneği ile satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, iade formunun açıklama bölümüne veya [email protected] adresine para iadenizin yapılacağı IBAN numaranızı ve banka hesap bilgilerinizi iletmeniz gereklidir. Ödemenizi yaparken yararlanmış olduğunuz Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli hesabınıza iade edilmez.

Değişim
Değişim işlemleri 7 günlük cayma süresi içerisinde ürünlerin hiçbir şekilde kullanılmamış, tam ve eksiksiz olması şartıyla satış faturasının ibrazı ile kabul edilebilir. Tüm değişim işlemlerinde satış faturasının ibrazı zorunludur.

İade ve Değişim Süresi
İade veya değişim süresi yasal süreç olan 3 iş günü ile 10 iş günü arasında gerçekleşmektedir.