Menu
Your Cart

Hakkımızda

Termoteks Soğuk Hava Depo ve Outdoor Ürünleri

Firmamız 1999 yılında faaliyetine teknik tekstil ürünleri imalatı ve satışları ile başlamıştır. İlerleyen zamanlarda firmamızın büyümesi ile beraber üretilen ürün çeşitliliğimiz artış göstermiştir. 

Türkiye'nin ilk ve tek CE-EN342 standartlarına sahip soğuk ortam ürünleri.
Soğuk Hava Depo Kıyafetleri

Soğuk hava depolarında kullanılmak üzere -5 dereceden -40 dereyece kadar çeşitli kullanım amaçlarına yönelik ürünler üretmekteyiz. Ürünlerimiz su iticili veya su geçirmez kumaşlardan, dikiş yerleri kaynak bantlı, içerisinde 300gr/m2 termal elyaf ve polyester astar ile üretilir.

Üretim yaptığımız ürünler haricinde çeşitli soğuk hava depo aksesuarları satışı gerçekleştirmekteyiz.

Outdoor Kıyafetleri

Doğa sporları, amatör balıkçılık, avcılık vb. sporlar ve hobilere yönelik zor doğa koşulları için çeşitli giyim ürünleri imalatı gerçekleştirmekteyiz.

Üretmekte olduğumuz bu ürünler farklı doğa koşullarına uygun kumaş ve fonksiyonel donanımlara sahiptir. Ürünlerimiz su geçirmez membranlı, nefes alabilen, mukavemeti yüksek ve dikiş yerleri kaynak bantlı kumaşlardan üretilmektedir.

Dikiş Yeri Kaynak Bant Uygulaması

Su ve rüzgar geçirmez membran kaplamalı ve nefes alabilen kumaşlardan imal edilen ürünlerin üretim aşamasında su geçirmesini önleme amaçlı olarak dikiş yerlerine yüksek ısı ile iki veya üç katlı kaynak bantı uygulaması yapılmaktadır.

Firmamız kendi üretmiş olduğu ürünlere ve diğer firmalarada fason olarak dikiş yeri kaynak bantı yapıştırması gerçekleştirmektedir. Ayrıca kaynak bantları satışı firmamız tarafından yapılmaktadır.