Menu
Your Cart

Sipariş ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Teslimat Bilgileri

Ürün Siparişi Sipariş ettiğiniz ürünler haftaiçi saat 09.00 - 18.00 arasında değerlendirilir. Bu süreç içinde ürünün stok durumu incelenir.Ürün stoğunda sorun yok ise, belirlenen ikona göre en geç 3 iş gününde ürün kargoya verilir.Eğer ürün temin edilemiyor ise, destek ekibimiz tarafından aranıp sipariş ettiğiniz ürüne muadil bir ürün size sunulur.

Sipariş ettiğiniz ürünler en geç 1 ile 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.Kargoya teslim edilen ürün şehir uzaklığına göre 1 ile 3 iş günü arasında değişiklik gösterir. Sipariş ettiğiniz ürünler haftaiçi 09.00 - 18.00 arasında değerlendirilir.Haftasonu ise 09.00 - 14.00 arasında değerlendirilir.Ürün teslimatı pazar gününe denk gelirse, pazar günleri kargo firmaları çalışmadığı için, ürününüz pazartesi günü teslim edilir. Bayram ve resmi tatillerde de kargo firmaları çalışmadığı için, sipariş edilen ürünleriniz tatil sonrası ilk iş günü teslim edilir. Siparis ettiğiniz ürünler henüz temin sürecindeyse, temin süresi tatil sonrası ilk iş günü sayılır ve en erken ilk kargoya verilir.

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.